Jak namíchat outfitJak namíchat outfit

Jestliže jste koženou bundu nikde předtím neměli, nastává důležitá otázka, s jakým dalším oblečením namíchat ten nejlepší oděvní outfit. Dámský outfit - kožená bunda a džíny

Dámy mají trochu více možností, jak si namíchat dobrý outfit, který jim bude ke kožené bundě ladit. Základní pravidlo stylingu praví, že byste neměla mít na sobě dva stejně barevné prvky.

Máte-li tak například černou koženou bundu a černé kozačky, rozhodně byste si neměla pořizovat ještě černou kabelku, případně pokud ji máte, nechat ji raději doma a vzít si jinou.

Detail dámského outfitu
Dejte si pozor i na barevné sladění. To platí především o odstínech jednotlivých barev. Aktuálně i černá barva může mít odstínů více.

Postřeh: Ke kožené bundě se hodí delší top nebo svetr. Jednak kvůli vzhledu a současně i z praktického hlediska. Dámské kožené bundičky jsou většinou do pasu a pokud je nosíte i v zimě a v nevlídném počasí, přijde vám delší svetřík vhod.

Kožené bundy se mohou nosit s džínami, balerínami, converskami, kozačkami, sukní, kraťasy a šaty. Jako vhodný doplněk poslouží tmavé brýle značky Ray-Ban nebo pilotky.

Černé kožené bundy nosí například modelky v rámci fashion společnosti Victoria´s Secret. U těch je ostatně dobře vidět, co se ke koženým bundám dá nosit a co raději už ne.

Victoria´s Secret Angels

Modelky Victoria´s Secret Angels posílají pusinky na své obdivovatele. Standardní uniforma VS´s Angels je černá vypasovaná kožená bundička a těsné modré džíny.