Pánské kožené bundyPánské kožené bundy

Muži nemají oproti ženám na koženou bundu příliš přehnané vzhledové nároky. V pánské kožené bundě se chtějí cítit především dobře. Pánská kožená bunda

Pánové mají oproti ženám dost usnadněný výběr. Nemusejí se při výběru vhodné kožené bundy zabývat takovými nedůležitostmi jako je střih, barva, značka. Namísto toho mohou zvolit takovou bundu, kterou potřebují pro ten či onen koníček či zálibu. Jste-li drsný motorkář, váš výběr se zúží na moto bundy. Chcete-li vypadat švihácky, můžete sáhnout po bundách amerických armádních pilotů. Máte na výběr i z bund rokových hvězd či pankáčů.

Kožené bundy za trest

Trest si zaslouží takový muž, který se chce líbit své partnerce a společně vybírají kožené bundy tak, aby jim oběma padly a současně v nich vypadali vedle sebe šik. Takovýto nákup dobré vůle se může změnit v nejednu hádku. Ženám vadí, že muži jsou se vším rychle hotovi, zatímco ony chtějí vše zkoušek, porovnávat a až poté se rozhodnout a koupit. Ještě než se ženy dostanou ke koupi dámské kožené bundy, vypraví se do obchodu několikrát.

Kolik stojí pánská kožená bunda?

Pánská kožená bunda se dá v obchodech pořídit od jednoho do několika desítek tisíc korun. záleží na použitím materiálu, zpracování, značce, ale také na tom, jestli je bunda ve slevové akci anebo se nejedná třeba o doprodej skladových zásob.

Pozor na sušení kůže

Pamatujte, že mokré kožené bundy, ani jiné kožené oblečení, nesušte u otevřeného ohně anebo nepokládejte na topná tělesa, či je nenechávejte v jejich těsné blízkosti. Kůže má tendenci se kroutit a praskat.

Prakticky nezničitelné kožené bundy

Kožené bundy, jedno jestli jde o pánské či dámské, jsou při správném užívání a péči doslova nezničitelné. Abyste zvýšili už tak jejich vysokou životnost, je vhodné postupovat podle pokynů výrobce. Před a po sezóně se vyplatí je nechat je vyčistit ve specializované čistírně.