Jak skloubit kožené bundy, džíny a kozačkyJak skloubit kožené bundy, džíny a kozačky?

Dámská kožená bunda Praktický návod na to, jak módně sladit kožené bundy a kozačky. Někdy může jít doslova o hlavolam. Je pouze na vás, jak moc si téma kožených bund a kozaček pustíte k tělu.

Na mnoha diskusních fórech se opakuje jeden a týž dotaz. Jak by měla postupovat žena, která se chce líbit a má v šatníku koženou bundu a v botníku kozačky. Standardem pak bývají ještě džíny, ideálně tmavě modré, přiléhavé, zkrátka takové, ve kterých se cítíte dobře.

Barvy a materiály bund a kozaček

Za úplně samém začátku je třeba vzít na vědomí, jakou barvu má kožená bunda a jakou kozačky. Úplně stejně byste měli posoudit materiály obou věcí.

Outfit: Kožená bunda, džíny a kozačky

V drtivé většině případů budete mít doma v šatníku černou nebo hnědou koženou bundu a kozačky týchž barev. Jde o nejčastější barvy.

Naopak použité materiály se mohou lišit. Zatímco u bundy či bundičky to bude buďto kůže anebo koženka. Nebudeme zabíhat do takových detailů jako je, jestli jde o úseň hovězí, vepřovou nebo třeba skopová. Dobře udělaná koženka je od kůže pro laika takřka k nerozeznání.

Outfit: Kožená bunda, džíny a kozačky

Problematičtější na tom budete s obuví. Kožené a koženkové kozačky jsou podobně jako bundy od sebe na první pohled k nerozeznání. Horší je to v případě, že máte třeba kozačky z nějakého umělého materiálu.

Dvě věci jedné barvy a dost!

Na sobě lze mít nejvýše dva svršky nebo doplňky téže barvy. Pokud například ujíždíte na černé, pečlivě si rozmyslete, jestli si na večerní koktejl párty vezmete černou kabelku, černé kozačky a černé pouzdrové šaty. Jestliže se chystáte vzít si všechny tři módní složky na sebe a jsou stejné barvy, jednu nechte doma. Z výše uvedeného doporučujeme černé kozačky a černé minišaty.

Outfit: Kožená bunda, džíny a kozačky

Kabelku můžete mít jiné barvy a stačí úplně malá, do které se vám vejde mobil, papírové kapesníky, tampón a malá peněženka. Případně do ní ještě vložte kondomy a rtěnku.

Pamatujte si zlaté pravidlo

Stačí si pamatovat výše uvedené pravidlo Dvě věci téže barvy a dost. Pokud ho dodržíte, budete vypadat v každém oblečení dobře.