Dámské kožené bundy na fotografiíchDámské kožené bundy na fotografiích

Představujeme několik fotografií dámských kožených bund i s krátkými komentáři.

Kožené bundy a ženy jdou k sobě. Pokud příslušnice něžnějšího pohlaví zvolí vhodný střih, který se hodí k její postavě, může jít o velice módní prvek. Nejčastěji se kožené bundy nosí k džínám, případně ke koženým kalhotám. Méně často pak k sukním.

Kožená bunda, džíny a delší triko

Delší trika jsou vhodným módním doplňkem žen, které chtějí ozvláštnit svůj šatník a současně chtějí získat vysoce kompatibilní prvek. Řeč je o bílém triku, který má modelku pod koženou bundou. Samo o sobě nejde o žádný oděvní výstřelek, ale při správné kombinace lze takto jednoduše dosáhnout elegantního vzhledu.


A ještě pohled zezadu a na detail. Na třetí a čtvrté fotografii je modelka bez bílého trika.

Uvedený styl můžeme považovat za tzv. základní nebo-li čistý outfit. Pod tímto pojmeme si můžeme představit standardní oblečení v podobě kožené bundy do pasu, džín a bílého trička.

Kožené sáčko a džíny

Na obrázku je vidět celá modelka, která je oblečena do koženého sáčka a elastických přiléhavých džín.

Kožená bunda a těsné džíny

Na spodním obrázku je fotografie ženy, která má hnědou koženou bundu, džíny a výrazný opasek. Stačí málo a jednoduchým módním doplňkem – v tomto případě páskem s výraznou sponou – se oživí celý outfit. V obou případech mají modelky na sobě kožené bundy či sáčko do pasu.

Hnědá kožená bunda a výrazná přezka na džínech

Naopak jiný pohled je na modelku, která má dámskou koženou bundu přes pas. V tomto případě je trochu zbytečné mít výrazný pásek.

Modelka v džínách a kožené bundě